Найкрутіший маркетинг за всю історію кіно!

No Comment

Ще однією конспірологічною теорією поповнилось. Той, хто мав сумніви з приводу певних досягнень NASA, зараз має самовдоволено потирати руки. Але до чого тут кінематограф? Про все по черзі.

Сучасний американський класик Рідлі Скотт залишив свої кращі стрічки в ХХ столітті, а після “Гангстера” (2007) – так взагалі не зняв нічого гідного руки майстра. Останні його фільми – бляклі тіні без жодних ознак колишнього таланту. Але він не з тих картярів, що вміють вчасно зупинитись, скоріше навіть навпаки.

Нова робота режисера – історія про космонавта, якого група випадково лишила на досліджуваному Марсі. Лишившись сам на сам, він намагається протриматись до прибуття наступної місії (те, що головного героя грає Метт Деймон – це такий-собі постмодерністський реверанс у бік курйозного “Інтерстеллара”?). Обравши популярну тему (чому сприяли досягнення марсоходу “К’юріосіті” та Елон Маск зі своїми теоріями колонізації Червоної планети), Рідлі Скотт влучив у десятку. Чи може йому допомогли влучити?

martian-

Починаючи з 2 жовтня фільм виходить у широкий прокат по всьому світу (українська прем’єра – 8 жовтня). А 28 вересня NASA оголосила про нове сенсаційне відкриття – вода на Марсі! Мимоволі згадується теорія про політ американців на Місяць, знятий Стенлі Кубриком. І які ж цікаві збіги часом трапляються!..

google_mars_water

About the author

Володимир Білявський

Related Articles