“WarCraft”: нові подробиці

No Comment

В кінці січня розпочалися зйомки екранізації культової гри “WarCraft”. Режисером став автор фантастичних фільмів – малобюджетного концептуального «Місяця 2112» і прибуткового «Вихідного коду» – британець Дункан Джонс.
Основних персонажів зіграють актори другого ешелону, хоча для фільмів такого жанру наявність великих майстрів школи Станіславського не обов’язкова. Тим не менше, участь зірок першої величини не завадила б, для привернення уваги – як мінімум. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що автори роблять ставку (зважаючи на доволі солідний бюджет в розмірі $220 мільйонів) на візуальну складову, поступаючись при цьому змістом і глибиною (до слова, художники й оператор фільму раніше трудилися над створенням всіляких блокбастерів і пишних атракціонів, як то останні епізоди «Зоряних війн», «Виликий Гетсбі», «Повстання планети мавп» тощо).
Ще ніколи комп’ютерні ігри не ставали чимось видатним, переходячи в площину кіно, але кожна культова гра дарує фільму-нащадку певний ореол величі, хоча й вимагає гідного втілення.
Прем’єра намічена на 9 березня 2016 року, очевидно, щоби уникнути касової конкуренції з сьомим епізодом «Зоряних війн», прем’єра якого відбудеться в грудні 2015-го.

WarCraft концепт-арт

About the author

Володимир Білявський

Related Articles